Hakkımızda

Yerli Marka bilinci ile hareket ediyoruz…

FARKLI YATIRIM %100 Türk sermayeli bir şirket olarak 20 yılı aşkın bir süredir yüksek katma değerli, ileri teknoloji ve nitelikli iş gücü gerektiren dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunmaktadır. Plastik Kart üretiminden bu kartların kişiselleştirilmesine, data düzenlemesinden, güvenli data transferi ve veri işleme alanlarına kadar, başta finans ve devlet projeleri olmak üzere, kurumların ihtiyaç ve yapılarına göre esnek ve güncellenebilir yazılım altyapısında uçtan uca çözümler sağlamaktadır.

25 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu tesisteki tüm üretim süreçleri Uluslararası bir standardizasyon belgesi olan Mastercard ve Visa sertifikasyonunun gerektirdiği 7/24 kamera izleme sistemi ile yüksek güvenlikli alanlarda ve bilgi güvenliği prosedürleri ile sağlanmaktadır.

Yerli marka bilinci ile kendi ‘’Mapikart’’ markamız altında oluşturduğumuz ürün ve hizmetlerimizi, tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak, tasarımdan başlayarak, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen Entegre Yönetim Sistemi anlayışı ile; ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 10002 ve CQM kalite belgeleri ile güvence altına almış bulunmaktayız.

Plastik Kart Teknolojileri

Bilinen bütün kart üretim teknolojilerine ve üretim formlarına sahip olan Farklı Yatırım, her türlü plastik kartı yüksek kalite standartlarında üretebilme yeteneğine sahiptir.

Plastik Kart Teknolojileri

Üretim Kapasitesi

Farklı Yatırım yılda 100 milyon Plastik kart üretme kabiliyetine ve donanımına sahiptir. Üretim faaliyetlerini artan pazar payı ve gelişen pazar ihtiyaçları doğrultusunda %80'lere varan bir kapasite ile gerçekleştirmektedir.

Üretim yatırımlarının devamlı artması karşısında kapasite kullanımında bir gerileme yaşanmaması, Mapikart'ı sektörde lider firmalar arasına sokmaktadır.

Üretim Kapasitesi