Sektörler

Turizm Sektörü

Turizm Sektörü

Turizm sektöründe temaslı ve temassız kapı kartları, otel, tatil köyü ,akıllı kart,manyetik bantlı kartlar ve diğer kart aksesuarlarını hizmeti sağlanmaktadır. 

Perakende Sektörü

Perakende Sektörü

Müşteri Sadakat Kartı Projelerinde, firmaların ihtiyaç ve yapılarına göre esnek ve güncellenebilir yazılım altyapısında donanımıda içeren uçtan uca çözümler sağlanmaktadır.Müşteri Sadakat Kartı Projelerinde, firmaların ihtiyaç ve yapılarına göre esnek ve güncellenebilir yazılım altyapısında donanımıda içeren uçtan uca çözümler sağlanmaktadır.

Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumları

Öğrenci kimlik kartları, otopark kartları, kantin kartları, kulüp üyelik kartları gibi tüm kullanım alanlarında sektörün lider kart sağlayıcılardan biri olarak hizmet vermektedir.

Kamu Kurumları

Kamu Kurumları

Akıllı kart ve plastik kart çözümlerinin çok yoğun şekilde kullanıldığı, hastane, üniversite, belediye, dernek ve vakıf gibi kamu ve kurumlarının plastik kart taleplerini ve hizmetler sunulmaktadır. Bir diğer hizmet alanımız olan toplu taşımacılıkta, elektronik ücret toplama ve harcama sistemlerinde kullanılan akıllı kartlara, temaslı ve temassız özelliği ve veri saklama kapasitelerine göre üretim ve personalizasyon gerçekleştirilmektedir.

Sağlık Sektörü

Sağlık Sektörü

Manyetik, şeritli ya da çipli plastik kartların yoğun olarak kullanıldığı sağlık sektöründe Mapikart bir çok kurumun plastik kart ihtiyacını karşılayarak kaliteli hizmet vermektedir.

Finans Sektörü

Finans Sektörü

Finans sektöründe yer alan kuruluşların kurumsal taleplerini karşılamak üzere kart üretim ve kart destekleyici entegrasyonlar yapılarak donanım ürünleri alanlarında çözümler sunmaktadır.